درباره ما

درباره وباسئو

وباسئو در سال 1395 با تیم متخصص و پر انگیزه برای ورود به عرصه طراحی و توسعه وبسایت و سئو سایت ایجاد شد. از همان ابتدا این تیم پر انگیزه و خوش سلیقه طراح تمام تلاش خود را برای ارائه بهترین کیفیت در زمینه ارائه وبسایت های مناسب با کسب و کارهای گوناگون ارائه دادند. همین تفکر در امر طراحی سایت و سئو سایت ها منجر به این شد که امروز رضایت 100 در صدی کارفرمایان خود را کسب کند. در وباسئو وبسایت دقیقا مطابق با نظر و نیاز کارفرمایان طراحی و به طور کامل تحویل کارفمایان داده می شود. اما نکته مهم دیگر این است که ما تا پایان با شما عزیزان هستیم تا بتوانید به شکل بسیار مؤثر از وبسایت خود بهره ببرید.

چگونه وباسئو بهترین کیفیت را در حوزه طراحی سایت به مشتریان خود ارائه می دهد؟

طراحی طبق نظر کارفرما

در وباسئو برای شما طراحی صفحات را به صورت اختصاصی انجام می دهیم. شما طرح نهایی را تایید کرده و سپس سایت خود را تحویل می گیرید. وباسئو کاملا به سلیقه مشتری احترام می گذارد و وب سایت شما را به گونه ای طراحی می کند که در نهایت رضایت 100 درصدی داشته باشید.

تعرفه پایین طراحی سایت

ما در وباسئو تعرفه ها را تا حد ممکن پایین آورده ایم و هم اکنون ادعا می کنیم که با پایین ترین تعرفه ها بیشترین کیفیت را به مشتری ارائه می دهیم. همه چیز در وباسئو شفاف است. قیمت ها را با نمونه کارها مقایسه کنید و سپس تصمیم بگیرید.

همراهی کارفرما بعد از تحویل

پس از اینکه سایت خود را از وباسئو تحویل گرفتید، ما شما را تنها نمی گذاریم. از آموزش های رایگان تا ایجاد و تغییرات در حدود سایتتان به همراه یک سال پشتیبانی رایگان از سایت شما عزیزان خدماتی است که پس از تحویل سایت به شما ارائه می دهیم.

شعار وباسئو رضایت 100 درصدی مدیران وبسایت از ما است.

ما ساز و کاری را برای روند طراحی و پشتیبانی پس از تحویل وب سایت به مشتریان خود در نظر گرفته ایم که سبب شده رضایت 100 درصدی مدیران وبسایت ها را در پی داشته باشد. از هزینه های بسیار مناسب برای تأسیس سایت گرفته تا طراحی هوشمندانه طبق نظر کارفرما تا تحویل کامل سایت و خدمات پس از تحویل سایت، ما با تجربه کردن به نیاز های مشریان خود دست پیدا کرده ایم و برای اینکه بتوانیم سهم بیشتری در عرصه طراحی سایت داشته باشیم به تمامی این نیاز ها جامه ی عمل پوشانده ایم. نمونه کارهای طراحی سایت ما نیز گویای تمام شعارهای ما در وباسئو است.

نظرات دانشجویان هروژ آکادمی

اراده آهنین های هروژ ‌آکادمی