طراحی سایت فروشگاهی

نمونه کارهای طراحی سایت وباسئو
محاسبه آنلاین هزینه طراحی سایت
طراحی سایت اقتصادی وباسئو
دوره های آموزشی وباسئو

طراحی سایت فروشگاهی

 

طراحی سایت فروشگاهی توسط وباسئو براساس آخرین روش ها و طرح های روز دنیا و همچنین براساس سلیقه شما مشتری عزیز در بالاترین سطح کیفیت با ساختاری قابل توسعه انجام می پذیرد. یک سایت فروشگاهی به منزله راه اندازی شعبه جدیدی از کسب و کار شما در یک فضای نا محدود و بی حد و مرز است.دوب سایت فروشگاهی طراحی شده برای شما ، این امکان را به شما می دهد که محدودیت های مکانی و زمانی را برای مشتریان جهت خرید محصولات از بین ببرید. شما با راه اندازی وب سایت فروشگاهی می توانید فعالیت خود را به صورت 24 ساعته ادامه دهید و مشتریان در هر ساعت از شبانه روز می توانند از سایت شما خرید انجام دهند. امروزه با تغییر شیوه کسب و کارها و افزایش فروشگاه های آنلاین  و از همه مهمتر اینکه تمایل مشتریان به این سبک سفارش، بسیار افزایش یافته است.  وب سایت های فروشگاهی و تاثیر آن در فروش محصولات و شناخته شدن برند، موضوع بسیار مهمی است که باید به آن توجه ویژه داشت.  طراحی سایت فروشگاه اینترنتی باید به صورتی باشد که حس اعتماد و امنیت در خرید را به کاربر القا نموده و او را تبدیل به مشتری دائمی برای شما نماید. همانطور که در کسب و کار های حضوری نحوه ی برخورد با مشتریان به خصوص در اولین مراجعه، تاثیر بسیار زیادی در جذب آنها خواهد داشت در طراحی فروشگاه آنلاین نیز این مسئله وجود دارد و زیبایی، سادگی،دردسترس بودن محصولات و البته هدفمندی  سایت می تواند در جذب مشتری بسیار تاثیر داشته باشد.  طراحی وب سایت باید بر اساس عناصر بصری مناسب، اصول روان شناسی خرید، استراتژی فروش مناسب صورت گیرد.

نکات قابل تامل در طراحی سایت فروشگاهی

دسترسی آسان و سریع به محصول 

در وحله اول شما خودتان را به جای مشتری قرار دهید و سایتی را در نظر بگیریدکه نتوانید به راحتی به محتوای آن دسترسی پیدا کنید و یا اینکه در سایتتان جستجوی قوی وجود نداشته باشد که بتوانید خرید مورد نظر خود را انجام دهید.وقتی چنین اتفاق ناگواری در سایت شما رخ دهد باعث می شود که کاربران نسبت به سایت شما و البته برندتان بی اعتماد شوند و از همه مهمتر اینکه تحت هیچ شرایطی حاضر به خرید نیستند. بنابراین در طراحی سایت فروشگاهی باید این نکته مهم را مورد توجه خود قرار دهیم که دسته بندی محصولات و سیستم جستجو کاربردی بسیار قوی باشد.اهمیت سیستم جستجو در سایت فروشگاهی شما به اندازه ای زیاد است که اگر بدرستی کار نکند احتمال نارضایتی کاربر و در نتیجه ترک کردن سایت فروشگاهی شما را بسیار افزایش میدهد. 

سیستم ثبت نام کاربر جهت خرید از وب سایت فروشگاهی

در ایجاد و راه اندازی یک سایت فروشگاهی یکی از قسمت های مهم و مرسوم، بخش مربوط به ثبت نام کاربران است. در طراحی این بخش از سایت باید دقت لازم را دارا باشد که یک فرم طولانی با داده های زیاد در مقابل کاربر قرار نگیرد این کار باعث خستگی و سر  در گمی کاربر می شود بلکه باید تعدادی اطلاعات محدود در بخش نهایی خرید از کاربر خواسته شود که شامل : آدرس کامل ، تلفن و  کد پستی و غیره می باشد.یکی از کارهای دیگری که می توان انجام داد این است که کاربر ابتدا در سایت ثبت نام کند و بعد از آن در مرحله ثبت نهایی خرید تنها چند فیلد در فرم قرار گیرد همچنین بهتر است در فرم ها ، اطلاعات را به صورت مرحله به مرحله از کاربران بگیرید.

چگونه اعتماد مشتریان را جلب کنیم؟

همواره در طراحی سایت فروشگاهی موضوع حلب اعتماد یا به عبارتی اعتماد سازی بسیار حائز اهمیت می باشد. هنگامی که  در سایت شما پرداختهای آنلاین انجام می شود برای بدست آوردن امنیت بیشتر جهت حفظ اطلاعات مشتریان شما، باید از درگاه ssp استفاده شود. وقتی یک نفر از سایت شما چندین بار خرید کرد و هیچ مشکلی برای حساب بانکی اش پیش نیامد و اطلاعاتش به جایی درز نکرد آن شخص مشتری دائم سایت شماست و از همه مهمتر شما را به دیگران نیز معرفی می کند. این کار به شناخته شدن برند شما و  همچنین به محصولات جدیدتان کمک می کند. فرد با تکیه بر رزومه خوب شما ، باعث می شود محصولاتتان به راحتی فروش رفته و با استقبال بالایی روبه رو شود. 

امکان مقایسه محصولات

مقایسه محصولات به ظاهر مشابه بطور مثال گوشی های موبایل که بسیار به یکدیگر شباهت دارند و رقابت زیادی بین برند هایش وجود دارد و همچنین مشتریان شما که نمیدانند کدام محصول را انتخاب کنند این آیتم یکی از امکانات ضروری سایت های فروشگاهی است. زمانی که به مشتریان خود این امکان را می دهیم در واقع به آن ها کمک می کنیم بهترین انتخاب را داشته باشندو همچنین در خرید های بعدی نیز از طریق وب سایت شما اقدام خواهد نمود. بنابراین امکان مقایسه محصولات یکی از ویژگی های ضروری وب سایت های فروشگاهی است.

فعال کردن دیدگاه ها 

یکی دیگر از موارد مهمی که در طراحی سایت های فروشگاهی وجود دارد که باید به آن توجه ویژه داشته باشید این است که در سایت خود قسمتی تحت عنوان دیدگاه ها داشته باشید. فعال کردن این بخش مزیت  های بسیار زیادی را دارا می باشد که عبارتند از:
 

 • شما از این طریق می توانید به نوع نا محسوسی یک سیستم نظر سنجی در سایت خود داشته باشید تا بدانید مشتریان از کدام محصول رضایت دارند و کدام محصول از نگاه تخصصی آنها قابل پسند نیست. شما با متوجه شدن این موضوع می توانید آن کالا را در سایت خود تکرار کنید و یا اینکه دیگر آن را تکرار ننمایید.
 • با این کار کاربران نویسندگان سایت شما خواهند شد به این صورت که وقتی نظرات خود را درباره ی محصول می نویسند به نوعی محتوای شمارا کامل تر می کنند چون اغلب نظراتی تخصصی برای محصول دارند.
 • کسب و کار شما با این گزینه در طراحی سایت فروشگاهی رونق بسیا زیادی را برای شما فراهم می آورد زیرا کاربران با یکدیگر هم صحبت می شوند و معایب و محاسن محصول شما را مورد بررسی قرار می دهند. 

جستجوی محصول

ما باز خود را بجای کاربران قرار میدهیم. مشتری شما زمانی که وارد فروشگاه می شود محصول خود را جستجو می کند. اگر سیستم سرچ سایت شما درست و حسابی نباشد مشتریان شما نمی توانند به راحتی محصولات خود را پیدا کنند. هرچه که باکس جستجوی سایت شما قدرتمندتر و هدفمند تر باشد ، مشتریان به راحتی میتوانند محصول مورد نظر خود را پیدا کنند و آن محصول را از سایت شما خرید کنند. برای اینکه مشتریان از سایت شما خرید کنند بهتر است به این نکته توجه کنید تا بتوانید محصولات سایت خود را به فروش برسانید.

پرداخت آنلاین

در این روش پرداخت که دربیشتر فروشگاه های اینترنتی وجود دارد مشتری در ابتدا به صورت آنلاین فاکتور خرید را پرداخت می کند و بعد از ثبت سفارش در سایت شما محصول را ارسال می کنید.

پرداخت در محل

در اغلب موارد مشتریان ، روش پرداخت در محل را به پرداخت آنلاین ترجیح می دهند. به دلیل اینکه در این روش چون اعتماد اولیه به سایت ندارند برایشان آرامش خاطر بیشتری دارد. این روش پرداختی پس از ثبت سفارش و تحویل کالا در مکان مورد نظر ، هزینه آن به مامور پست پرداخت می شود.

 

نیاز به مشاوره تلفنی دارید؟
همین حالا با کارشناسان ما تماس بگیرید
تماس : 02128422712

امکانات مورد نیاز در طراحی سایت فروشگاهی

 • سیستم سبد خرید 
 • دسته بندی محصولات
 • قابلیت اتصال به درگاه بانکی   
 • اطلاع از خرید به صورت ایمیل
 •  طراحی سایت فروشگاهی ریسپانسیو
 • قابلیت ثبت نظر 
 • امکان مقایسه محصولات 
 • امکان فیلتر کردن محصولات بر اساس ویژگی های دلخواه
 • روش های خرید و ارسال در طراحی سایت فروشگاهی
 • مدیریت حساب های بانکی 
 • لیست علاقه مندی ها
 • حساب مجازی
 • مدیریت سفارش ها و پرداخت ها
 • برنامه چاپ خودکار سفارش 
 • امکان اعمال تخفیفات
 • مدیریت واحد های پولی
 • سیستم b2b
 • امکان درج قیمت متفاوت برای نوع خاصی از مشتریان

سوالات متداول مشتریان در طراحی سایت فروشگاهی

مزیت انتخاب وباسئو چیست؟

مجموعه وباسئو با نمونه کارهای درخشان و سابقه همکاری با برندهای معتبر تمام مواردی که در طراحی یک سایت فروشگاهی لازم است را با آگاهی کامل در سایت شما پیاده سازی خواهد کرد. ما از آنجا که رضایت شما مشتریان برایمان اهمیت دارد زمانی سایت را به شما تحویل می دهیم که شما رضایت صد در صدی از کار داشته باشید و به نوعی همان چیزی به شما تحویل داده می شود که انتظار قلبی شماست.

هزینه طراحی سایت فروشگاهی چگونه محاسبه می شود؟

با توجه به استاندارد های برنامه نویسی ، جذابیت و کیفیت طراحی ما در تیم وباسئو، تعرفه وب سایت تعیین می شود.شما می توانید از قسمت محاسبه قیمت طراحی سایت هزینه سایت خود را مشخص نمایید. معمولا هزینه طراحی سایت در کشور عزیزمان ایران از چند صد هزار تومان تا چند صد میلیون تومان متغیر است. در حقیقت قیمت طراحی سایت متناسب با خدماتی که مشتری داده می شود سنجیده می شود. هزینه طراحی سایت فروشگاهی وباسئو با توجه به استفاده از تکنولوژی های روز دنیا ، حفظ کیفیت و رعایت استاندارد ها، متعادل و مناسب است. همچنین شما می توانید برای دیدن نمونه کارهای طراحی سایت فروشگاهی آماده به آدرس  مراجعه نمایید در اینجا ما سایت هایی را برای شما آماده کرده ایم که قیمت های اقتصادی دارند ولی کیفت آن ها بسیار بالاست و تمام نیاز های شما را برطرف خواهند کرذ.

مراحل طراحی سایت فروشگاهی وباسئو

 

در طراحی سایت پس از عقد قرارداد، ابتدا کارفرما فرم اطلاعات اولیه را تکمیل و در صورت وجود تصاویر یا کاتالوگ و یا سایر فایل ها،به  کارشناسان ما در وباسئو ارائه می دهید.  چند روز پس از زمان بندی و در نهایت نیازسنجی و شروع پروژه، اتود های صفحات مختلف از بخش گرافیک به کارفرما جهت بررسی و نظر سنجی تحویل داده می شوند، در صورت تأیید، طرح گرافیکی جهت پیاده سازی  به بخش مربوطه ارجاع و در نهایت جهت تأیید مجدد بر روی اینترنت قرار می گیرد،در صورت عدم تأیید طرح، درخواست تغییرات و یا طراحی به تعداد نامحدود رایگان است. 

نحوه پرداخت به چه صورت است؟

پنجاه درصد مبلغ قرارداد طراحی به صورت پیش پرداخت ، سی درصد بعد از طرح اولیه و بیست درصد باقی مانده در پایان کار تسویه می شود این نکته را در نظر داشته باشید که تیم وباسئو تا رضایت کامل و صد در صدی شما در هر قسمت اقدام به دریافت هزینه نمیکند.ابتدا در هر مرحله تمامی موارد بررسی می شود و اگر مورد تایید کارفرما بود وارد مرحله بعد می شویم